no-img
دیجی کمک ( آموزش استفاده از دستگاه های دیجیتال)

انفجار یک Galaxy S3 بار دیگر خبر ساز شد - دیجی کمک ( آموزش استفاده از دستگاه های دیجیتال)


دیجی کمک ( آموزش استفاده از دستگاه های دیجیتال)

ادامه مطلب

انفجار یک Galaxy S3 بار دیگر خبر ساز شد
فروردین ۲۷, ۱۳۹۵

انفجار یک Galaxy S3 بار دیگر خبر ساز شد


خبر انفجار اسمارت فون ها دیگر چندان هم غیر معمول نیست. در آخرین این موارد یک دستگاه گلکسی S3 در شرایطی که تمام شب را در حال شارژ بوده، ناگهان منفجر شده است. این انفجار سوراخ بزرگی در تخت این پسر اهل شهر Kajaani فنلاند ایجاد کرده، آن هم در شرایطی که خود او چند سانتی متر آن طرف تر در خواب بوده است.

اسمارت فون مذکور که سه سال از عمرش می گذشته، به طور کامل نابود شده و خانواده صاحب آن قصدی برای دریافت خسارت از بیمه و شکایت از شرکت سامسونگ را ندارد، چرا که معتقدند عمر نسبتاً بالای این گجت تلاش برای دریافت غرامت را بی نتیجه خواهد ساخت.

مادر خانواده می گوید که پسرش پیش از به صدا درآمدن آژیر سیستم ضد حریق منزل از خواب بیدار شده است. از دیدگاه او آنها از این انفجار درس بسیار خوبی گرفته اند؛ این که تنها در ساعات روز گجت های خود را شارژ کنند و هرگز در این شرایط آنها را در مجاورت مواد قابل اشتعال قرار ندهند. خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیبی نرسیده است.

در اکثر قریب به اتفاق این موارد، تقصیر به گردن لوازم جانبی غیر اصلی و فاقد استانداردهای لازم می افتد. به خصوص در مورد دستگاه های قدیمی تر که لوازم جانبی اصلی آنها به مرور زمان کمیاب تر می شوند. البته چنین مسئله ای در خصوص گلکسی S3 فوق هنوز به اثبات نرسیده است.

در تصویر ابتدای مطلب وضعیت باتری دستگاه بعد از انفجار و سوراخ ایجاد شده در تخت خواب پسر فنلاندی قابل مشاهده است.ads

درباره نویسنده

در صورتی که در مورد مطالب ارسالی توسط میثم سوالی دارید همین حالا از خودش بپرسید. 09191343864 میثم

میثم 33 نوشته در دیجی کمک ( آموزش استفاده از دستگاه های دیجیتال) دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *