no-img
دیجی کمک ( آموزش استفاده از دستگاه های دیجیتال)

آموزش قرار دادن تصویر پروفایل بدون نیاز به برش (واتس اپ) - دیجی کمک ( آموزش استفاده از دستگاه های دیجیتال)


دیجی کمک ( آموزش استفاده از دستگاه های دیجیتال)

ادامه مطلب

آموزش قرار دادن تصویر پروفایل بدون نیاز به برش (واتس اپ)
اردیبهشت ۹, ۱۳۹۵

آموزش قرار دادن تصویر پروفایل بدون نیاز به برش (واتس اپ)


واتس اپ یکی از شبکه‌های اجتماعی مورد علاقه کاربران مختلف است و ماهانه چند صد میلیون کاربران فعال در این شبکه اجنماعی موبایلی به ارتباط با دوستان و آشنایان خود می‌پردازند.
همانطور که می‌دانید شما می‌توانید برای حساب کاربری شبکه‌های اجتماعی خود یک تصویر مشخص کنید که به «تصویر پروفایل» معروف است. واتس اپ نیز از این قضیه متمایز نبوده و نیازمند انتخاب تصویری از سوی شما است. اما یک نکته منفی در این قضیه وجود دارد و آن هم نیازمند بودن کراپ کردن یا برش زدن تصویر است.
در این مقاله قصد داریم تا با یکدیگر مرور کنیم که چگونه بدون نیاز به برش دادن یک تصویر، آن را بر روی تصویر پروفایل اپلیکیشن واتس اپ اندروید قرار دهید.
ابتدا اپلیکیشن No Crop for WhatsApp را از طریق این لینک دانلود کنید. سپس آن را اجرا کرده و تصویر مدنظرتان را از گالری گوشی انتخاب کنید. برای این کار دکمه Load را بفشارید.
کار تمام است، تصویر مدنظر بر روی گالری شما ذخیره شده است. کافی است آن را بر روی پروفایل خود قرار دهید. این اپلیکیشن با مربعی درآوردن تصویر شما، باعث می‌شود که حتی در صورت کراپ کردن نیز هیچ قسمت از عکس زیبایتان را از دست نداده و به صورت کامل بر روی تصویر پروفایل خود قرار دهید.

No_Crop_Loadads

درباره نویسنده

در صورتی که در مورد مطالب ارسالی توسط میثم سوالی دارید همین حالا از خودش بپرسید. 09191343864 میثم

میثم 33 نوشته در دیجی کمک ( آموزش استفاده از دستگاه های دیجیتال) دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *